Specjalista ds. Sprzedaży w Handlu Międzynarodowym - Rynki Niemieckojęzyczne

IMP COMFORT Sp. z o.o.

Świdnica Wałbrzych Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
-Prowadzenie analiz rynku;
-Pozyskiwanie partnerów biznesowych i klientów na rynkach zagranicznych oraz utrzymywanie trwałych relacji z nimi;
-Obsługa hurtowych kontrahentów zagranicznych;
-Prowadzenie korespondencji handlowej i komunikacji telefonicznej z kontrahentami zagranicznymi.

Wymagania językowe:
Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie;
Dobra znajomość języka angielskiego (dodatkowy atut);

Inne wymagania:
Wysokie zdolności komunikacyjne (w tym umiejętności prowadzenia korespondencji handlowej);
Wysokie umiejętności interpersonalne;
Umiejętność ustalania priorytetów zadań;
Zdolności analityczne;
Proaktywne podejście do zadań, kreatywność, chęć rozwoju;
Dobra znajomość oprogramowania biurowego, w tym arkuszy kalkulacyjnych;
Mile widziane doświadczenie (2-3 letnie) w sprzedaży B2B.

Oferujemy:
Pracę stacjonarną na umowę o pracę;
Interesującą i ambitną pracę w międzynarodowym środowisku;
Szkolenia, możliwość rozwoju.

Prezentacja firmy

IMP Comfort Sp. z o.o. jest liderem w branży włókienniczej. Produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta