Specjalista ds. Sprzedaży w Biurze Obsługi Abonenta

TOYA — Sieć dobrych połączeń

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli chcesz uczestniczyć w dynamicznym rozwoju naszej firmy proponujemy Ci prace na stanowisku:

Co będzie w zakresie Twoich obowiązków? Sprawdź:

  • obsługa Klienta zgodnie ze standardami,
  • raportowanie wyników sprzedażowych,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • realizacja wytyczonych planów sprzedażowych,
  • realizacja zadań administracyjnych i porządkowych.

Czego wymagamy? Sprawdź:

  • umiejętności pracy pod presja czasu,
  • umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
  • komunikatywności i swobody w prowadzeniu rozmów,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • uprzejmości i zorientowanie na Klienta
  • gotowości do pracy w trybie zmianowym

Zobacz, co oferujemy:

  • prace w przyjaznej atmosferze, w firmie
  • ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • umowę o prace,
  • wynagrodzenie: stała podstawa + przejrzysty system prowizyjny,
  • możliwość rozwoju.

Jeżeli:

  • chcesz pracować w ramie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • szukasz pracy w przyjaznej atmosferze wśród sympatycznych osób,
  • chcesz zdobyć doświadczenie w kontaktach z klientami,
  • szukasz pracy, która pozwoli Ci na realizacje Twoich marzeń,

Wyślij swoje CV z dopiskiem Kraków i nie zapomnij dopisać klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TOYA Sp. z o.o. z siedzibą w łodzi przy ul. łąkowej 29 aktualnie i w przyszłości w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)".

Dołącz do nas już dziś!

Prezentacja firmy

Czwarty pod względem wielkości, wśród nich największy z wyłącznym udzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Administracja biurowa