specjalista ds. sprzedaży (usługi HR)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Jako lider na rynku usług HR nieustanie się rozwijamy! Do naszego biura Randstad Staffing w Kielcach poszukujemy konsultantów na stanowisko:

Nr ref.: 30091
Praca stała
Lokalizacja: Kielce

Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • budowanie, utrzymywanie i rozwijanie długotrwałych relacji z klientam
  • rekrutacja pracowników tymczasowych
  • administracja dokumentów

Oczekiwania:
  • min. 6-miesięczne doświadczenie w sprzedaży B2B
  • nastawienie na aktywne pozyskiwanie klientów
  • zorientowanie na cel
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zainteresowanie branżą HR i chęć rozwoju w tym kierunku

Oferta:
  • oferujemy pracę w dynamicznym środowisku o ugruntowanej pozycji na rynku – gwarantujemy rozpoznawalność marki i wysoce profesjonalne standardy międzynarodowej korporacji
  • możesz się u nas realizować w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach. Mamy przygotowane ścieżki karier oraz assessmenty badające kompetencje
  • masz wpływ na kształtowanie się firmy oraz kierunki działań. Na co dzień spotkasz się z wyzwaniami w biznesie, dlatego też wspieramy Cię poprzez stałe szkolenia oraz nasze know-how
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, system premiowy i benefity pozapłacowe