Specjalista ds. sprzedaży usług transportowych

GLobal Force Services Sp. z o.o.

Częstochowa, Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI:

  • Sprzedaż usług transportowych na rynkach: polskim i zagranicznym (poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów, współpraca i budowa trwałych relacji z partnerami strategicznymi),
  • Negocjacje stawek i warunków umów,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Analiza rynku transportowego,
  • Identyfikacja nowych możliwości biznesowych.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w dziale sprzedaży/ obsługi klienta/ eksportu/ spedycji,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • Mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego bądź francuskiego,
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych,
  • Skuteczność w działaniu, orientacja na wynik, aktywne rozwiązywanie problemów,
  • Wysoce rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Doskonała organizacja pracy.

OFERTA:

  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz premie zależne od wyników,
  • Pakiet wyposażenia służbowego (komputer + telefon komórkowy),
  • Praca w młodym zespole, w dobrej atmosferze.
  • Możliwość rozpoczęcia pracy 01.09.2016

Prezentacja firmy

Posiadamy ponad 14 letnie doświadczenie w rekrutacji pracowników na tere... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta