Specjalista ds. sprzedaży usług telekomunikacyjnych

Assunto Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy z branży telekomunikacyjnej szuka pracowników na stanowisko:

Zadania:
• Sprzedaż usług telekomunikacyjnych
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
• Aktywne poszukiwanie klientów i utrzymywanie pozytywnych relacji

Wymagania

Oferujemy:
• Pracę w terenie na wyznaczonym obszarze
• Premiowo-prowizyjny system wynagrodzenia
• Możliwość rozwoju

Oczekujemy:
• Doświadczenia w sprzedaży usług telekomunikacyjnych (B2B)
• Doskonałych zdolności komunikacyjnych
• Dyspozycyjności i zaangażowania

Prezentacja firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Obsługa klienta