Specjalista ds. sprzedaży usług reklamowych oraz obsługi klienta

Małek Media Studio Filmowe

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Agencja Reklamy Małek Media poszukuje samodzielnej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży usług reklamowych oraz obsługi klienta .

Czym będziesz się zajmować?:

Aktywną sprzedażą usług reklamowych dedykowanego serwisu internetowego
Aktywną sprzedażą produktów Studia Filmowego Małek Media
Obsługą klientów w zakresie usług Agencji na terenie całego kraju.
Budowaniem długotrwałych relacji biznesowych
Tworzeniem ofert w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klienta
Realizowaniem planów sprzedażowych

Wymagania

Jeśli:

Posiadasz co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży usług reklamowych i obsłudze klienta
Jesteś kreatywna/y i posiadasz dar przekonywania do własnych pomysłów
Potrafisz pracować pod presją czasu, samodzielnie i w zespole
Znasz ogólnopolski i regionalny rynek usług reklamowo-marketingowych
Znasz i stosujesz w praktyce przynajmniej Pakiet MS Office
posiadasz prawo jazdy kat. B
Zapraszamy Cię do złożenia aplikacji i oferujemy:
Konkurencyjne wynagrodzenie stałe
Dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne (uzależnione od osiąganych wyników)
Podstawowe narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy
Biuro z parkingiem na obrzeżach miasta Rzeszowa
Biuro w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu
Ciekawą i wymagająca pracę w rozwijającej się firmie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Agencja reklamy, studio filmowe, agencja PR.
Rok założenia 1992

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja