SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY USŁUG PRAWNYCH KORPORACJA FENIKS

Korporacja Prawno Finansowa Feniks SKA

Rzeszów, Cała Polska, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

(nr ref 12/06/2012)

Zadaniem osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie reprezentowanie Korporacji Feniks oraz pozyskiwanie klientów w następujących obszarach: służebność przesyłu (pozyskiwanie klientów posiadających grunty, przez które biegną urządzenia przesyłowe doprowadzające energię elektryczną, gaz, płyny i parę), roszczenia (komunikacyjne, błędy w sztuce lekarskiej, wypadki przy pracy, wypadki w rolnictwie, szkody górnicze), reprywatyzacja (odszkodowania od Skarbu Państwa za majątki znacjonalizowane po II Wojnie Światowej), pozyskiwanie zleceń windykacyjnych (klienci indywidualni i firmy).

PROFIL KANDYDATA:

Idealny kandydat powinien posiadać doświadczenie na jednym z wymienionych stanowisk: przedstawiciele handlowi, przedstawiciele ubezpieczeniowi, prawnicy, specjaliści i konsultanci ds. odszkodowań, emeryci służb mundurowych, biura rachunkowe, multiagencje ubezpieczeniowe i kredytowe, menadżerowie posiadający struktury sprzedażowe.

Bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne
Wypłacane od spraw złożonych przez współpracowników
W przypadku Menadżerów wysokie między – prowizje

  • Przejrzysty plan wynagrodzeń i awansów
  • Umowa agencyjna lub umowa zlecenie
  • Nie wymagamy zakładania działalności gospodarczej
  • Zerowe koszty rozpoczęcia współpracy
  • Pełnomocnictwo, identyfikator, materiały reklamowe, wizytówki, elektroniczna poczta firmowa na koszt Korporacji
  • Darmowa pomoc prawna dla współpracowników w sprawach prywatnych
  • Dowolne godziny pracy
  • Możliwość budowy własnych grup sprzedażowych
  • Pomoc w ich budowie dla aktywnych
  • Unikalne programy motywacyjne
  • Możliwość traktowania pracy jako dodatkowej
  • Umowę zlecenie lub umowę agencyjną na czas nieokreślony
  • Przedział wynagrodzenia od 5 tys do 40 tys zł.

Prezentacja firmy

Korporacja Prawno-Finansowa FENIKS<br/><br/>Korporacja Prawno Fin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Ubezpieczenia, Praca Prawo / Prokuratura, Praca Finanse