SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY USŁUG OPIEKUŃCZYCH

Outsourcing Inter Job sp. z o.o. sp.k.

Lubin, dolnośląskie

Od: Outsourcing Inter Job sp. z o.o. sp.k.
Miejsce pracy: Lubin

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów zainteresowanych usługami opiekuńczymi w Niemczech,
  • zapewnienie ciągłości obsługi klientów korzystających z naszych usług opiekuńczych , bieżąca obsługa klientów oraz partnerów handlowych;
  • sprzedaż usług opiekuńczych oraz koordynowanie procesu sprzedaży usług
  • proponowanie rozwiązań zwiększających wolumen sprzedaży
  • odpowiedzialność za kontakty z klientami i personelem opiekuńczym
  • wspomaganie procesu rekrutacji personelu opiekuńczego
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • rozwiązywanie bieżących problemów i obsługa reklamacji

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą usług opiekuńczych
  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z rozwojem usług oraz sprzedaży
  • mile widziane wykształcenie wyższe (HR, Psychologia);
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet MS Office: Excel, Word);
  • umiejętności in interpersonalne i negocjacyjne; wysoka kultura osobista
  • orientacja na wyniki i nastawienie na realizację zamierzonych celów;
  • duża samodzielność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • doskonała organizacja pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie (premie wynikowe)
  • pracę w sympatycznym zespole
  • wsparcie i pomoc we wdrożenie się na stanowisku,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00;
  • udział w szkoleniach
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy;
  • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji i bardzo komfortowo wyposażonym obiekcie biurowym w Lubinie
  • jasną ścieżkę kariery, możliwość awansu!!!!