Specjalista ds. sprzedaży usług logistycznych

Śląskie Centrum Logistyki S.A.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która istnieje na rynku od 28 lat,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stałe godziny pracy (8:00-16:00),
  • Dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych w postaci opieki medycznej lub programu sportowo rekreacyjnego,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia,
  • Szkolenie wprowadzające,
  • Rozwój zawodowy,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Work-life balance,

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży (mile widziane w branży logistyki),
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodne komunikowanie się,
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane o profilu logistycznym),
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Zdolności interpersonalne,
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, nastawienie na współpracę,

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów, budowanie relacji z kontrahentami,
  • Aktywna sprzedaż usług, realizacja planów sprzedażowych,
  • Prowadzenie akcji mailingowych, spotkania z klientami,
  • Przygotowywanie ofert handlowych i projektów umów, negocjacje warunków współpracy, finalizowanie sprzedaży,
  • Monitorowanie rynku usług logistycznych,
  • Wyszukiwanie informacji o działaniach konkurencji.

Prezentacja firmy

Śląskie Centrum Logistyki S.A. jest operatorem logistycznym oferującym k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Inne, Praca Call Center / Telemarketing