Specjalista ds. sprzedaży usług IT

ITD24 Sp. z o.o.

41-500 Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Nawiązywanie i budowanie trwałych relacji z Klientami,
  • Prowadzenie negocjacji biznesowych oraz przygotowywanie ofert handlowych,
  • Ustalanie szczegółowych warunków współpracy,
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych.

W zamian oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + system prowizyjny),
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Bardzo dobre warunki pracy,

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży usług branży IT,
  • Wykształcenia średniego lub wyższego (preferowane kierunki: ekonomiczne, techniczne)
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji handlowych,
  • Zorientowanie na wynik sprzedaży oraz wysoki poziom obsługi Klienta,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Prezentacja firmy

IT Dystrybucja24 powstała w roku 2010 jako dystrybutor produktów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż