Specjalista ds. Sprzedaży Usług HR

PBA Doradztwo Personalne

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

P.B.A. Doradztwo Personalne (nr. wpisu: 459), firma działająca od 25 lat na rynku polskim i międzynarodowym, w związku z rozwojem poszukujemy do swojego zespołu Kandydata/ki na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa/Poznań

Nr. ref. SSHR/2017/02

Oferujemy:

  • ciekawą, samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B;
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz jasny system prowizyjny
  • możliwość doskonalenia zawodowego oraz rozwoju;
  • niezbędne na tym stanowisku narzędzia pracy;

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:

  • rozwijanie polityki sprzedaży usług świadczonych przez firmę;
  • budowanie długotrwałych relacji ze stałymi i nowymi Klientami;
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów zainteresowanych usługami HR;
  • stały monitoring rynku i rozpoznanie jego potrzeb;
  • realizację założonych celów;
  • przygotowanie i prezentację ofert handlowych;
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów;
  • raportowanie wyników pracy;

Poszukujemy osoby:

  • posiadającej doświadczenie w sprzedaży B2B (min 2 lata), popartej sukcesami ( mile widziane portfolio Klientów);
  • posiadającej doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu prezentacji;
  • z bardzo dobrą znajomością obsługi komputera, w tym programu Word, Excel, Power Point;
  • samodzielnej i posiadającej doskonałe umiejętności organizacyjne;
  • potrafiącej pracować samodzielnie, ale także współpracować z zespołem;
  • z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami komunikacyjnymi i wysokiej kulturze osobistej w relacjach i komunikacji z innymi, szczególnie w nawiązywaniu relacji biznesowych;
  • z wykształceniem minimum średnim;
  • posiadającej prawo jazdy kat. B;

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży HR;
  • Znajomość języka angielskiego;

Prezentacja firmy

P.B.A. Doradztwo Personalne jest firmą działającą od ponad 25 lat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Marketing / PR / Social Media