Specjalista ds. Sprzedaży Usług HR

Work Service S.A.

Poznań, wielkopolskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Poznań

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych w województwie wielkopolskim i lubuskim.
  • Dbałość o długotrwałe relacje z Klientami i odpowiedzialność za budowanie wizerunku firmy.
  • Realizacja indywidualnego planu sprzedaży: przygotowywanie ofert, warunków współpracy, prowadzenie negocjacji i dokumentacji sprzedażowej.
  • Wspieranie rozwoju produktów poprzez zbieranie i analizowanie informacji o potrzebach rynkowych.

OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w obszarze sprzedaży usług dla Klienta biznesowego (mile widziane doświadczenie zdobyte w agencji zatrudnienia).
  • Proaktywnej postawy i innowacyjności w pozyskiwaniu Klientów.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie rozmów biznesowych.
  • Prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu służbowego.

CO OFERUJEMY?

  • Rozwój zawodowy w firmie będącej liderem na rynku usług HR w Europie Środkowej.
  • Realny wpływ na strategię firmy oraz elastyczność w doborze projektów i sposobie ich realizacji.
  • Dowolną formę zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa o współpracę B2B.
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne i atrakcyjny system premiowy.
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.
  • Profesjonalne wdrożenie gwarantujące pełną znajomość oferty Work Service S.A. oraz umożliwiające samodzielne wykonywanie obowiązków.
  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu sprzedażowego na każdym etapie zatrudnienia.
  • Pozytywną atmosferę pracy w kilkunastoosobowym zespole pasjonatów HR.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.