Specjalista ds. Sprzedaży Usług Finansowych i Obsługi Klienta

Sobiesław Zasada Automotive

Modlniczka, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

•aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych Klientom Detalicznym

•pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z aktualnymi Klientami

•przygotowanie ofert finansowych (kalkulacje, oferty, wnioski)

•rozpoznanie potrzeb klienta, negocjacje warunków handlowych w zakresie finansowania

•wstępna ocena klienta na podstawie dokumentów finansowych

•pomoc w uzyskiwaniu dokumentów wynikających z potrzeb analizy finansowej

•przygotowanie dokumentacji umów finansowania do podpisu przez Klienta

•oferowanie najlepszych rozwiązań finansowych spośród oferty partnerów firmy

•reprezentowanie najwyższych standardów jakości obsługi klienta

•kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

•realizacja celów dealerskich

•stała analiza utraconych transakcji

•przygotowywanie raportów

Oczekiwania:

•wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomia, bankowość, finanse)

•minimum 2 letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży bezpośredniej lub pośredniej produktów (preferowane doświadczenie w sprzedaży produktów leasingowych)

•znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

•prawo jazdy kat. B

•zainteresowanie tematyką finansową

•udokumentowana sprzedaż lub obsługa produktów inwestycyjnych (min. 6 miesięcy)

•znajomość i umiejętne stosowanie technik sprzedaży

•umiejętność budowania relacji i otwartość na potrzeby Klientów

•entuzjazm, energia i zaangażowanie we wdrażaniu nowych technologii i innowacyjności

•skrupulatność, dokładność, odpowiedzialność i zdyscyplinowanie.

•chęć rozwoju i doskonalenia zawodowego

Oferujemy:

•stabilne warunki zatrudnienia

•umowę o pracę na pełny etat

•atrakcyjny system wynagrodzeń

•możliwość rozwijania umiejętności zawodowych

•prywatne ubezpieczenie medyczne

•kartę Multisport

Prezentacja firmy

Spółka Sobiesław Zasada Automotive powstała w 2010 roku jako efekt konso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta