Specjalista ds. sprzedaży usług edukacyjnych

Centrum Logopedii i Wspomagania Rozwoju Demostenes

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Poznań, województwo wielkopolskie

Opis stanowiska:

- aktywne pozyskiwanie klientów na kursy i szkolenia rad pedagogicznych na terenie całego województwa

- współpraca z instytucjami w ramach realizacji przetargów, monitorowanie potrzeb rynku i analizowanie konkurencji

- dbanie o wysoką jakość obsługi klienta

- realizowanie planów sprzedażowych

- utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

- kształtowanie profesjonalnego wizerunku Firmy

Wymagania:

- bardzo dobrze rozwinięte umiejętności sprzedażowe

- wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne

- kreatywne podejście do stawianych zadań i napotkanych problemów

- rozwinięte umiejętności komunikacyjnych

- wysoka motywacja

- dyspozycyjność

- duża samodzielność działania, skuteczność

- wykształcenie minimum średnie

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- dużą samodzielność stanowiska

- możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

- pracę w młodym i ambitnym zespole

- szkolenia

- atrakcyjne wynagrodzenie, system prowizyjny

- nienormowany czas pracy

Praca Specjalisty ds. sprzedaży usług edukacyjnych przeznaczona jest zarówno dla osób szukających oferty pracy stałej jak i dodatkowego źródła dochodu.

Prezentacja firmy

Centrum Logopedii i Wspomagania Rozwoju DEMOSTENES oferuje szerok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Stałe premie za przekroczenie progów sprzedażowych
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia