Specjalista ds. sprzedaży ubezpieczeń

Indywidualna Praktyka Lekarska Łukasik Anna

Biała Podlaska, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy branży ubezpieczeniowej i finansowej, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Biała Podlaska(województwo lubelskie, mazowieckie, podlaskie)

Opis stanowiska:
aktywne pozyskiwanie klientów na terenie regionu, oraz sąsiednich województw,
utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami firmy,
przygotowywanie planów działań i sprzedaży,
przygotowywanie raportów dla Zarządu.

Wymagania

wykształcenie minimum średnie,
niekaralność,
prawo jazdy kat. B,
mile widziane doświadczenie w sprzedaży,
komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji,
gotowość do wyjazdów, dyspozycyjność,
umiejętność zarządzania czasem i organizacji własnej pracy.

Prezentacja firmy

Usługi rekrutacji, pośrednictwo w zatrudnieniu, konsultacje psychologicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi