Specjalista ds. sprzedaży ubezpieczeń grupowych

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.

lubelskie, lubelskie

Od: Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.
Miejsce pracy: lubelskie

Zadania:
• Przygotowywanie i prowadzenie spotkań handlowych prezentujących ofertę
w zakresie ubezpieczeń życiowych i ubezpieczeń NNW,
• Rozwój sprzedaży u aktualnych klientów (placówki oświatowe),
• Pozyskiwanie nowych klientów (placówki oświatowe, instytucje samorządowe),

Warunki zatrudnienia, oferujemy:
• Atrakcyjną podstawę wynagradzania uzupełnioną klarownym systemem premiowym,
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą,
• Profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy (produkty, techniki sprzedaży) oraz wsparcie doświadczonego menedżera,
• Pracę z konkurencyjnym, atrakcyjnym produktem,
• Narzędzia pracy - telefon, laptop, zwrot kosztów paliwa,
• Przyjazną atmosferę pracy i niekorporacyjne relacje,
• Możliwości rozwoju i awansu poprzez jasno określoną ścieżkę kariery,

Wymagania:
• Minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług,
• Bardzo dobrych umiejętności w zakresie przygotowywania i prowadzenie prezentacji ofert handlowych,
• Łatwości nawiązywania i podtrzymywania relacji,
• Dobrej organizacji czasu pracy,
• Mobilności,
• Prawa jazdy kat. B,