Specjalista ds. sprzedaży TSL

Devire

Gdynia, pomorskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Gdynia

Dla jednego z naszych klientów, firmy spedycyjno-transportowej, poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych i podtrzymywanie istniejących kontaktów biznesowych na rynku polskim i europejskim
  • przygotowywanie ofert dla klientów i prowadzenie profesjonalnych prezentacji oferty
  • negocjowanie warunków współpracy
  • obsługa otrzymanych zamówień, a także kooperacja w tym zakresie z działem operacyjnym
  • współpraca z innymi oddziałami firmy w celu zapewnienia klientom kompleksowej obsługi

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / możliwość współpracy na warunkach B2B
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie (możliwość otrzymywania pensji w euro)
  • szkolenia branżowe
  • pakiet benefitów pozapłacowych - pakiet medyczny, karta sportowa

Oczekiwania wobec kandydata:

  • doświadczenie w branży TSL min. 1 rok
  • dobra znajomość języka angielskiego, znajomość duńskiego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • zaangażowanie i samodzielność w podejmowanych działaniach
  • umiejętność zarządzenia czasem pracy
  • znajomość MS Office, narzędzi CRM, pracy na plikach współdzielonych
  • prawo jazdy kat. B
Devire Devire Devire Devire