Specjalista ds. sprzedaży- telemarketer

MGM Group s.c.

Łódź, 91-498, łódzkie

Opis stanowiska pracy

- obdzwonienie istniejącej bazy klientów w celu odświeżenia współpracy
- pozyskanie telefonicznie nowych Klientów w dowolnie wybranym sektorze
- przygotowywanie ofert według specyfikacji Klienta
- utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi Klientami
- rozwinięcie sprzedaży w oparciu o własne pomysły.

UWAGA nie jesteśmy korporacją ze sztywnymi zasadami. Każde Twoje ciekawe pomysły będą docenione i wdrożone w życie firmy.

Oferujemy

-praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
-wolne weekendy
-możliwość rozwoju w dziedzinie sprzedaży
-praca w niedużej firmie z rodzinną atmosferą i w młodym zespole
-pensja składająca się z podstawy oraz prowizji od sprzedaży, ale też bonusy i premie za zaangażowanie w pracę i kreatywność. Doceniamy swoich pracowników na wiele sposobów.
- umowa o pracę po okresie próbnym (3 miesiące)
- szkolenia sprzedażowe
-praca w nowoczesnym biurze zlokalizowanym przy jednej z głównych ulic Łodzi z bardzo dobrą komunikacją
- bardzo miłą atmosferę pracy. U nas nie będziesz pracował w stresie, relacje w firmie są partnerskie, każdy ma coś do powiedzenia i każdy jest dla nas bardzo ważny. Nie mamy rotacji pracowników, a z roku na rok rozwijamy się i potrzebujemy zwiększać zespół sprzedażowy.

UWAGA: dla najlepszych sprzedawców WYSOKIE PROWIZJE

Wymagania

Idealnym kandydatem/kandydatką będzie osoba posiadająca doświadczenie w sprzedaży przez
telefon.

od nowo zatrudnionych osób wymagamy:

- pozytywnego podejścia do pracy i pomysłów na efektywną sprzedaż
- łatwości nawiązywania kontaktów - szczególnie przez telefon
- kreatywności i przedsiębiorczości
- dynamicznej, pro-aktywnej postawy

Prezentacja firmy

Istniejemy od 2007 roku, a marka Reklamowe24 jest już dobrze rozpoznawa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing