Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej

Towarzystwo Ubezpieczeń Euler Hermes SA

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
 Koordynowanie kalendarzy spotkań w Zespole Sprzedażowym.
 Profesjonalna obsługa infolinii handlowej.
 Raportowanie do Koordynatora w Zespole Telemarketingu.
 Aktualizacja systemów sprzedażowych.
 Wsparcie działań sprzedażowych w efektywnym poszukiwaniu nowych klientów.
 Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami.

Wymagania

Od kandydatki/kandydata oczekujemy:
 Zaangażowania w prowadzone rozmowy sprzedażowe.
 Pozytywnego nastawienia do pracy i Klientów.
 Silnej motywacji do realizacji założonych celów.
 Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych.
 Umiejętności poprawnego formułowania wypowiedzi, dobrej dykcji.
 Mile widziane doświadczenie w telemarketingu lub telefonicznej obsłudze klienta.

Prezentacja firmy

Euler Hermes to międzynarodowa grupa finansowo-ubezpieczeniowa obecna w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing