Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

BMM Sp. z o.o.

RZESZÓW, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Gwarantujemy pracę wyłącznie przy ambitnych projektach, które pochłoną Cię bez reszty i rozwiną Twoje umiejętności w zakresie:

  • prowadzenia rozmów sprzedażowych i budowania relacji z klientami,
  • monitoringu rynku szkoleń i konferencji branżowych w sektorach przemysłowych,
  • prowadzenia baz danych w oparciu o system CRM.

Wymagania

Jeśli:

  • masz status studenta, który chce efektywnie wykorzystać czas wakacji,
  • masz na swoim koncie już pierwsze doświadczenie pracy z telefonem,
  • jesteś osobą komunikatywną, która posiada dobrą dykcję,
  • komputer i internet nie mają przed Tobą tajemnic,
  • a współpraca w zespole daje Ci satysfakcję

...to nie zwlekaj i czym prędzej zgłoś się do Nas!

Ale nie martw się, jeśli nie czujesz się w tym obszarze „jak ryba w wodzie” – możemy pomóc Ci uzupełnić brakujące umiejętności.

W zamian za Twoje zaangażowanie  zapewnimy Ci:

  •     niezłe zarobki,
  •     możliwość zdobycia doświadczenia w branży szkoleniowej,
  •     pracę w nieprzeciętnym i zgranym zespole,
  •     elastyczny grafik,
  •     urozmaicony zakres prowadzonych projektów,
  •     nieograniczony dostęp do pysznej kawy i świeże owoce.

Jeśli dodamy, że w pracy panuje luźna atmosfera, wszyscy mówimy sobie po imieniu, a 40% pracowników naszej firmy to kobiety, to chyba nie trzeba będzie Cię już dłużej przekonywać do kliknięcia w ten przycisk na dole.

Nie czakaj! Ktoś może zająć Twoje miejsce!

Prezentacja firmy

Zwykli Wyjątkowi Ludzie tworzą wspaniałe przedsięwzięcia <br/> <br/> <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing