Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej w dziale impresariatu

Teatr Prowincja Sp. z o.o.

Mikołów (blisko Tychy, Pszczyna, Żory, Katowice, Gliwice), śląskie

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej w dziale Impresariatu

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

telefoniczne pozyskiwanie klienta, utrzymywanie stałych relacji z obecnymi klientami - opieka po sprzedażowa, pomoc w drobnych pracach biurowych oraz dbanie o pozytywny wizerunek naszej firmy.

Prezentacja firmy

Teatr Prowincja z Mikołowa tworzą ludzie z ogromną pasją i zaanga... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
1 850PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Call Center / Telemarketing