Specjalista ds. sprzedaży szkoleń

Nowicki Consulting Sp. z o.o.

Zawiercie, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozszerzeniem oferty szkoleń poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń.

Zakres obowiązków:

- obsługa aktualnych klientów oraz aktywne pozyskiwanie nowych,

- przygotowywanie ofert handlowych,

- bieżące monitorowanie rynku,

- zarządzanie powierzoną grupą szkoleń.

Miejsce pracy: województwo śląskie, biuro Zawiercie ul. 3 maja 25

Oferujemy:

- Elementy uposażenia: narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy),

- Szkolenia: szkolenia wewnętrzne, szkolenia zewnętrzne,

- Możliwość rozwoju zawodowego w strukturze działu sprzedaży (awansowanie),

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin.

- System wynagrodzenia: Pensja stała + prowizja od sprzedaży netto

Wymagania

- Doświadczenie zawodowe będące dodatkowym atutem: doświadczenie w sprzedaży na rynku B2B, znajomość rynku szkoleń,

- Znajomość języków obcych: j. angielski – poziom komunikatywny,

- Wykształcenie: wyższe,

- Znajomość programów komputerowych: Microsoft Office, internet

Cechy osobowości: rozwinięte zdolności interpersonalne, zdolności komunikacyjne, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

Kwalifikacje i umiejętności będące dodatkowym atutem: Prawo jazdy kat. B, znajomość oprogramowania LibreOffice oraz Linux, znajomość systemów CRM

Prezentacja firmy

Nasza firma powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku w zak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 6 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Bony okolicznościowe, premie od sprzedaży, dodatek okolicznościowy
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi