Specjalista ds. sprzedaży szkoleń

ISOFT

35-604 Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

• aktywna sprzedaż usług szkoleniowo – consultingowych,
• przygotowywanie ofert handlowych oraz budżetów
• opracowywanie wniosków
• realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
• budowanie długotrwałych i przyjaznych relacji z klientem
• aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży
• pozyskiwanie nowych klientów
• udział w rozwoju produktów, poprzez zbieranie informacji o oczekiwaniach klientów.

Oferujemy:
• Interesującą pracę przy ciekawych projektach;
• Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od efektów;
• Możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia;
• Niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie specjalistów;

Wymagania

• znajomość technik sprzedaży
• nastawienie na cel i osiąganie wyników
• zaangażowanie, dynamizm i samodzielność w działaniu
• komunikatywność i umiejętność budowanie dobrych relacji
• wytrwałość i gotowość do współpracy z wymagającymi klientami
• doświadczenia w sprzedaży usług – mile widziane
• doświadczenia w sprzedaży przez telefon – mile widziane
• biegłej znajomości obsługi komputera i programów operacyjnych
• umiejętności pracy pod presją czasu
• wykształcenie wyższe
• skrupulatności, rzetelności, dokładności
• podzielność uwagi i dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Firma ISOFT od samego początku istnienia wspiera rozwój kompetenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Sprzedaż - Account Management