Specjalista ds sprzedaży systemu RaksSQL

Serwisanci Sp. z o.o. Sp. k.

02-020 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Serwisanci spółka z o.o. sp.k. jest Złotym Partnerem firmy RAKS, producenta oprogramowania RaksSQL. Aktualnie do swojego zespołu poszukujemy osób na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna po przeszkoleniu za:

- prowadzenie prezentacji systemu Raks i negocjacji z Klientem
- kontakt telefoniczny z Klientami,
- oferowanie usług i produktów promocyjnych
- utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
- obsługę Klienta według określonych standardów
- sprzedaż systemu RAKSSQL i rozbudów licencji systemu RaksSQL
- sprawowanie opieki posprzedażowej nad dotychczasowymi Klientami Spółki
- realizacje założonych celów jakościowych i ilościowych

Oferujemy pracę w godzinach 09.00-17.00 od poniedziałku do piątku

Znajomość systemu Raks lub podobnych jak Sage Symfonia, Asseco Wapro, Insert, CDN będzie dodatkowym ważnym atutem gwarantującym pierwszeństwo w rozpatrywanych aplikacjach

Wymagania

Od idealnych kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia w sprzedaży B2B lub wysokiej motywacji do zdobycia doświadczenia w sprzedaży oprogramowania do zarządzania firmą,
- umiejętności aktywnego poszukiwania Klientów oraz budowania efektywnych relacji sprzedażowych z Klientami,
- nastawienia na realizację celów,
- wysokiej kultury osobistej oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
- dużej samodzielności, kreatywności i zaangażowania,
- mobilności (aktualne prawo jazdy kategorii B)
- dobrej znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstw w przynajmniej jednym z obszarów: finanse i księgowość, gospodarka materiałowa, zaopatrzenie, sprzedaż i dystrybucja, CRM, produkcja
- biegła umiejętność posługiwania się komputerem,
- dyspozycyjności i gotowości do podróży służbowych (jedno dniowe wyjazdy na prezentacje systemu Raks)

Zapewniamy:
- stabilne zatrudnienie i umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
- szkolenia podwyższające kwalifikacje
- pracę w firmie o silnej i niepowtarzalnej kulturze organizacyjnej
- atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie
- niezbędne narzędzia pracy
- indywidualny program szkoleniowo-wdrożeniowy
- szkolenie wprowadzające w obsługę programów Raks i metodykę sprzedaży
- swobodę działania
- pozytywną atmosferę pracy i otwartą komunikację

Prezentacja firmy

Serwisanci Sp. z o.o. Sp.k. to firma świadcząca usługi informatyczne dla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż