Specjalista ds. sprzedaży - strony www - prowizje

TopCRM Sp. z o.o.

Warszawa, 02-697, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kogo szukamy:

Poszukujemy osoby do efektywnego pozyskiwania klientów na strony internetowe.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna będzie za:

  • aktywne pozyskiwanie klientów na nowe strony oraz usługi dodatkowe
  • wprowadzanie postępów prac do systemu CRM
  • spisywanie wymagań klienta

Oferujemy:

  • wynagrodzenie prowizyjne zależne od osiąganych wyników
  • uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • interesującą i odpowiedzialną pracę w gronie profesjonalistów
  • umowę zlecenie/o dzieło/faktura VAT docelowo etat
  • niezbędne narzędzia pracy
  • ruchome godziny pracy

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży produktów dla firm
  • umiejętność nawiazywania relacji przez telefon
  • znajomość lub chęć poznania narzędzi wspomagających pracę (CRM)
  • samodzielność i pomysłowość w działaniu
  • zaangażowanie w pracę

Mile widziane:

  • kontakty w sektorze MSP

Prezentacja firmy

Nasz zespół zajmuje się technologiami internetowymi dla biznesu o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing