Specjalista ds. Sprzedaży Stron Internetowych

Grupa TENSE Sp. z o.o. Sp. k.

60-361 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

GRUPA TENSE to dynamicznie rozwijająca się agencja interaktywna, zajmująca się w kompleksową obsługą klienta, od stworzenia strony po marketing internetowy. Wyróżnia nas zaangażowanie, bo to co robimy jest naszą pasją.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu:

Specjalisty ds. Sprzedaży Stron WWW

(miejsce pracy: Poznań)

Zakres obowiązków:

- aktywna sprzedaż produktów firmy (telefonicznie, mailowo, zapytania ofertowe),
- czynny udział w procesie wznawiania umów wygaszonych
- przedłużanie umów i poszerzanie współpracy z Klientami
- negocjowanie oraz przygotowywanie kontraktów handlowych
- obsługa klienta przez cały okres trwania umowy
- bieżąca aktualizacja danych w wewnętrznym systemie CRM

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży,
- praktyczna umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych,
- ambicja, zaangażowanie i pewność siebie.
- inteligencja oraz zdolność analitycznego myślenia,
- bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność,
- motywacja i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy.

Mile widziane:

- doświadczenie w sprzedaży stron internetowych,
- wiedza techniczna z zakresu pozycjonowania lub webdevelopingu

Oferujemy:

- pracę w perspektywicznej i bardzo szybko rozwijającej się branży internetowej (SEO/SEM, Webdeveloping),

- atrakcyjne trójskładninkowe wynagrodzenie (podstawa + prowizja sprzedażowa + prowizja od obsługi),
- gruntowne i bardzo szerokie przeszkolenie,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub elastycznych formach dopasowanych do indywidualnych potrzeb,
- pracę w wymiarze pełnego etatu w biurze firmy w Poznaniu,
- dołączenie do zaangażowanego i doświadczonego zespołu,
- bezpłatny kurs języka angielskiego,
- wyjścia i eventy integracyjne.

Prezentacja firmy

GRUPA TENSE to dynamicznie rozwijająca się agencja interaktywna,<... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing