Specjalista ds. Sprzedaży SEO/SEM

Kompan.pl Sp. z o.o..

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Oferta adresowana jest do osób, które preferują statyczny tryb pracy, ale są otwarte na nawiązywanie wielu nowych kontaktów. W Kompan pl masz do dyspozycji interaktywne scenariusze rozmów, dostęp do materiałów marketingowych i wsparcie doświadczonego zespołu. W ramach codziennej pracy otrzymasz bazę kontaktów, z którymi będziesz prowadził rozmowy. Oferujemy przejrzysty sposób wynagrodzenia oraz duże możliwości rozwoju.

Do obowiązków Specjalisty ds. Sprzedaży SEO/SEM będzie należało:

  • Telefoniczne nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientam
  • Rozpoznawanie potrzeb i oczekiwań Klienta
  • Aktualizacja bazy potencjalnych Klientów
  • Realizowanie norm ilościowych i jakościowych
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • Raportowanie wyników pracy

Wymagania

OFERTA SKIEROWANA DO OSÓB, KTÓRE:
Wiedzą, jak zainteresować rozmówcę
Potrafią prowadzić negocjacje handlowe
Czują satysfakcję z zakończonej transakcji
Mają podstawową wiedzę z zakresu internetu

MILE WIDZIANE U KANDYDATA JEST:
Komunikatywność, miły głos i poprawna dykcja
Pozytywne nastawienie wobec innych oraz silna motywacja do pracy
Nastawienie na efekt wykonywanych zadań
Konsekwencja w działaniu
Doświadczenie w pracy w call center i sprzedaży
Kreatywności oraz poczucia humoru
Znajomość branży marketingu internetowego

OFERUJEMY:
Wysokie wynagrodzenie podstawowe
Premie - zależne od efektów pracy
Przejrzysty i motywujący system celów do realizacji
Atrakcyjne produkty handlowe
Możliwość ciągłego rozwoju
Pracę stacjonarną od pn.-pt. w godz. 8:00 – 16:00,
Miłą i partnerską atmosferę pracy wśród młodego i przyjaznego zespołu
Indywidualne stanowisko pracy oraz niezbędne narzędzia (bazy klientów,aplikacje CRM)
Wsparcie przełożonego
Praca w dogodnej lokalizacji Wrocławia

Prezentacja firmy

Poznaj kompan.pl<br/><br/>Rok założenia: 2004<br/>Zespół: 60 osób... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Call Center / Telemarketing