Specjalista ds. sprzedaży SEM (SEO i Google AdWords)

Pro-position

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

* aktywną sprzedaż produktów SEM (Google AdWords) oraz SEO
* nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi klientami

Co oferujemy:

* atrakcyjny system prowizyjny plus premie
* możliwość rozwijania swoich kompetencji
* dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów
* zarobki adekwatne do zaangażowania i efektów pracy

Wymagania

* doświadczenia w sprzedaży produktów SEM (Google AdWords) oraz SEO
* zaangażowania i kreatywności
* łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu długofalowych relacji
* umiejętności przygotowywania ofert sprzedażowych
* winimalnej wiedzy z zakresu marketingu interaktywnego (z nastawienie na marketing w wyszukiwarkach)

Prezentacja firmy

Firma Pro-position powstała w połowie 2012 roku. Zajmujemy się s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi