Specjalista ds. sprzedaży samochodów

Firma Wanicki Sp. z.o.o

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• sprzedaż samochodów ciężarowych nowych i używanych,
• realizacja celów ilościowych i jakościowych,
• obsługa procesu sprzedaży według obowiązujących standardów i procedur,
• aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
• utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji biznesowych z bieżącymi i potencjalnymi klientami,
• organizacja procesu przygotowania samochodów do sprzedaży, przygotowanie i prezentacja ofert,
• rozwój programu sprzedaży samochodów ciężarowych w regionie,
• doradztwo i sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych powiązanych ze sprzedażą samochodów,
• stałe monitorowanie sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji,
• budowanie pozytywnego wizerunku marki na powierzonym rynku,
• raportowanie oraz systematyczna praca w systemie CRM.

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów i kandydatek:

• samodyscyplina i wysoka motywacja własna,
• doświadczenie w sprzedaży produktów B2B , produktów finansowych lub sprzedaży samochodów,
• zainteresowanie motoryzacją,
• komunikatywność i łatwe nawiązywanie kontaktów,
• doskonałe zarządzanie swoim czasem pracy,
• sprawne posługiwanie się aplikacjami komputerowymi w środowisku Windows,
• wykształcenie minimum średnie,
• umiejętność samodzielnego i analitycznego myślenia,
• prawo jazdy kat.B,
• wysoka kultura osobista.

Prezentacja firmy

Firma „Wanicki” powstała w 1991 roku jako przedsiębiorstwo oferujące głó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi