Specjalista ds. sprzedaży samochodów do flot

Grupa Auto Spektrum

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Auto Spektrum - największy w Małopolsce i na Podkarpaciu Dealer Renault i Dacia, poszukuje do nowo powstającego salonu w Liszkach k/Krakowa pracownika na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży samochodów do flot
Miejsce pracy: Kraków/Liszki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w szczególności za:
• Pozyskiwanie i obsługę klientów flotowych oraz realizację ustalonych planów sprzedaży
• Prowadzenie negocjacji handlowych i organizowanie spotkań z klientami
• Przygotowywanie kompleksowych ofert handlowych
• Obsługę procesu sprzedaży wg. obowiązujących standardów i procedur
• Budowanie i umacnianie kontaktów z obecnymi, jak i potencjalnymi klientami
• Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

Szukamy osoby, która:
• Posiada doświadczenie w branży B2B - warunek konieczny
• Posiada doświadczenie w sprzedaży flotowej
• Jest zainteresowana rozwojem zawodowym
• Ma umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientem
• Jest dobrze zorganizowana, zaangażowana i sumienna w wykonywaniu powierzonych zadań
• Ma umiejętność pracy w zespole i jest komunikatywna
• Praktycznie zna MS Office i sprawnie obsługuje komputer
• Interesuje się motoryzacją i posiada ogólną wiedzę dotyczącą rynku motoryzacyjnego
• Ma czynne prawo jazdy kat. B
• Ma wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe
• Komunikatywnie posługuje się językiem angielskim (będzie dodatkowym atutem)
• Jest nastawiona na wysoką jakość swojej pracy

Oferujemy:
• Stabilną pracę w solidnej firmie z tradycjami
• Bardzo miłą atmosferę pracy
• Pracę w nowoczesnym obiekcie
• Atrakcyjny system wynagrodzeń: podstawa + premia od uzyskanych wyników
• Dostęp do szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy
• Niezbędne narzędzia do pracy

Prezentacja firmy

Grupa Auto Spektrum – największy Autoryzowany Dealer Renault i Dacia w M... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Logistyka