Specjalista ds. sprzedaży samochodów ciężarowych

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Zadania / obowiązki:

  • Sprzedaż samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych
  • Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla Klientów
  • Negocjowanie warunków i zakresu współpracy z Klientami

Firma oferuje:

  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Atrakcyjny pakiet socjalny oraz system premiowy uzależniony od wyników

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie bądź wyższe techniczne
  • Doświadczenie w sprzedaży samochodów ciężarowych lub maszyn rolniczych, budowlanych, wózków widłowych
  • Gotowość do pracy mobilnej (praca na terenie województwa kujawsko-pomorskiego lub wielkopolskiego)
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz zorientowanie na Klienta

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.