Specjalista ds. Sprzedaży - Salon Netia

Toome

Jastrzębie Zdrój, śląskie

Opis stanowiska pracy

Autoryzowany Partner Grupy Netia poszukuje ambitnej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie
Miejsca pracy: Jastrzębie-Zdrój

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży,
- motywacja i zaangażowanie w pracę,
- pozytywne nastawienie, dobra komunikacja,
- status osoby uczącej się pon. 26 roku życia - mile widziane.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
- realizacja planów sprzedażowych w Salonie,
- obsługa Klientów w Salonie zgodnie z obowiązującym standardem,
- wykonywanie połączeń wychodzących do klientów,
- dbałość o aktualne materiały marketingowe w Salonie i jego okolicy,
- koordynowanie działań marketingowych z podwykonawcami,
- dbałość o wygląd salonu.

Oferujemy:
- pracę w wymiarze 3/4 etatu (z możliwością rozszerzenia),
- pracę w przyjaznej atmosferze, u jednego z liderów w branży telekomunikacyjnej,
- kontakt z najnowszymi technologiami i produktami Netii,
- możliwość podnoszenia swoich kompetencji dzięki licznym szkoleniom,
- jasne i uczciwe zasady współpracy,
- wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy (stała pensja + premia).

Prosimy o przesyłanie CV wraz z Listem Motywacyjnym.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Prezentacja firmy

Toome - Autoryzowany Agent Netia S.A.<br/>Sprzedaż usług Netia / Interne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing