Specjalista ds sprzedaży- rynek zywienia zbiorowego

LSI Software S.A.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Z nami będziesz:
-aktywnie pozyskiwać klientów oraz sprzedawać rozwiązania informatyczne dla branży gastronomicznej
-kompleksowo przygotowywać prezentacje handlowe i oferty
-budować i utrzymywać pozytywne relacje biznesowe z klientami
-monitorować rynek
-obsługiwać pozyskanych klientów

Otrzymasz od nas:
-stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-atrakcyjne wynagrodzenie
-pakiet dodatkowych benefitów (Pizza Day, owocne poniedziałki, prywatna opieka -medyczna, karnet do obiektów sportowych)
-rozwój kompetencji

Wymagania

Szukamy kandydata, który

-posiada minimum 2-letnie doświadczenie sprzedażowe w branży IT, branży gastronomicznej lub w firmie produkującej lub dystrybuującej oprogramowanie
-ma doświadczenie w pozyskiwaniu klienta B2B
-posiada doskonałe zdolności komunikacyjne
-jest gotowy do wyjazdów służbowych
-ma czynne prawo jazdy kat. B
-dodatkowym atutem będzie znajomość branży gastronomicznej/rynku żywienia zbiorowego (w szczególności kantyny pracownicze

Prezentacja firmy

LSI Software S.A – spółka notowana na GPW, wiodący producent i dostawca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management