SIDEn  - Systemy informatyczne, Doradztwo, Energetyka - Sp. z o.o.

Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT

Od: SIDEn - Systemy informatyczne, Doradztwo, Energetyka - Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Toruń

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca IT - Sprzedaż

SIDEn Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o. działająca w obszarze integracji rozwiązań IT, sprzedaży sprzętu komputerowego oraz wdrożeń systemów informatycznych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres zadań:

  • sprzedaż systemów Comarch ERP XL
  • sprzedaż usług wsparcia systemów u Klientów
  • sprzedaż rozwiązań IT (usługi sieciowe, administracyjne, serwisowe)
  • pozyskiwanie i rozwój kontaktów z Klientami biznesowymi na terenie województwa kujawsko-pomorskiego
  • obsługa sprzedażowa Klientów biznesowych
  • tworzenie ofert handlowych
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w kontaktach z Klientami biznesowymi
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i prowadzenia negocjacji
  • mile widziana znajomość branży informatycznej oraz rynku systemów ERP
  • determinacja w osiąganiu celów
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • pracę w dynamicznym, młodym zespole
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód, notebook, telefon)

 Prosimy o wysyłanie CV i listu motywacyjnego.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, za wszystkie dziękujemy.

Zapewniamy całkowitą poufność procesu rekrutacji.

 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)".