Specjalista ds. sprzedaży reklamy

ZielonaNews

65-001 Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży reklamy będzie zajmowała się sprzedażą powierzchni reklamowej na różnych nośnikach medialnych m.in. na portalu ZielonaNews, w bezpłatnym tygodniku Moja Gazeta i bezpłatnym miesięczniku Dobre Jedzenie, a także na telebimach. Do zakresu obowiązków będzie należeć:
 Sprzedaż powierzchni reklamowej na różnych nośnikach medialnych
 Tworzenie kampanii marketningowych na potrzeby klientów
 Promowanie usług firmy i ich sprzedaż
 Kontakt z klientami, utrwalenia pozytywnej marki firmy
 Zawieranie umów handlowych z klientami
 Opracowywanie strategii marketingowych w celu pozyskania klientów
 Tworzenie ofert reklamowych

Wymagania

- mile widziana znajomość branży reklamowej
- mile widziane doświadczenie w handlu
- komunikatywność
- kreatywność
- systematyczność i sumienność

Prezentacja firmy

Prowadzimy serwis internetowy Zielonej Góry www.zielonanews.pl a ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 600PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media