Specjalista ds. sprzedaży reklamy internetowej

Web-Mobile Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalista ds. Reklamy Internetowej będzie miała za zadanie pozyskiwać klientów (firmy i organizacje) na usługi świadczone przez naszą spółkę na różnych portalach internetowych.

Najlepsi dostaną możliwość zarządzania zespołem lub nawet całym biurem - jeśli czujesz, że jesteś gotowy na takie wyzwania już teraz - aplikuj na nasze inne ogłoszenia.

Wymagania

  • komunikatywność
  • dobra dykcja
  • gotowość do pracy biurowej, polegającej na wykonywaniu połączeń telefonicznych oraz wysyłaniu maili
  • niekaralność, wyształcenie średnie lub wyżej

Prezentacja firmy

Nasza Spółka działa w branży e-commerce, powstała w wyniku przekształcen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Wszystko jest uzależnione od indywidualnych ustaleń z każdym z kandydatów.
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta