specjalista ds. sprzedaży reklamy i projektów

PressFactory Sp. z o.o.

31-352 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Ogólnopolskie, prężnie rozwijające się wydawnictwo poszukuje do pracy w nowym zespole sprzedażowym energicznych, pewnych siebie, otwartych na nowe wyzwania, osób. Jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko, jeśli czerpiesz radość z kontaktów z ludźmi i łatwo je nawiązujesz oraz posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne. Doświadczenie w pracy w mediach nie jest wymagane – zapewniamy szkolenia i przekazanie know-how w obszarach, którymi będą zajmować się nowi pracownicy.

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA
* Sprzedaż ofert reklamowych związanych z projektami wydawnictwa (eventy, targi, projekty wydawnicze, sesje zdjęciowe, nietypowe kampanie reklamowe)
* Pozyskiwanie nowych klientów
* Negocjowanie warunków współpracy
* Realizowanie budżetów sprzedażowych
* Pozyskiwanie partnerów do projektów wydawnictwa

ZASADY WSPÓŁPRACY

1. Umowa o dzieło.
2. Praca przy półrocznym projekcie (do końca czerwca 2015 roku).
3. Po zakończonym projekcie możliwość nawiązania stałej współpracy lub umowa o pracę.
4. Miesięczny (płatny) okres próbny.
5. Praca od stycznia 2015.
6. Miejsce pracy – biuro wydawnictwa w Krakowie.

Wymagania

*Doświadczenie w obsłudze klienta (kontakt bezpośredni, obsługa telefoniczna, mail, mile widziane doświadczenie w pracy w sektorze B2B)
* Systematyczność
* Zapał do sprzedaży (mile widziane kompetencje sprzedażowe)
* Bezpośredniość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
* Skuteczność i wytrwałość w realizacji wyznaczonych celów
* Inicjatywa (mile widziana umiejętność szukania nowych klientów)
* Odwaga w podejmowaniu nowych, nietypowych wyzwań

Prezentacja firmy

PressFactory Sp. z o.o. to wydawnictwo nastawione na nowe, niesta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
stała współpraca
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie + prowizje od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja