Specjalista ds. Sprzedaży Reklam

Advertigo S.A.

Warszawa, 04-533, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• aktywne oferowanie powierzchni reklamowej portali internetowych o grach PPE i PSSite oraz muzyce TerazRock

• pozyskiwanie nowych Klientów

• utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami

• przygotowywanie ofert reklamowych dla online’u i printu, umów reklamowych lub sponsoringowych

• tworzenie nowych rozwiązań w zakresie sprzedaży (pakiety, dedykowane oferty, niestandardowe formy reklamowe)

• współpraca z firmami zewnętrznymi (agencje reklamowe, drukarnie, domy mediowe)

• współtworzenie projektów reklam oraz materiałów marketingowych

• aktywne zaangażowanie w utrzymanie wybornej atmosfery w pracy ;-)

Wymagania

• minimum roczne doświadczenie w obszarze reklamy internetowej (dom mediowy, dział sprzedaży lub wsparcia sprzedaży)

• wiedzy z zakresu mediów elektronicznych i tradycyjnych: online, social, print, video

• znajomości zagadnień związanych z reklamą internetową (CPM, CPC, CPA itp.)

• doświadczenia w obsłudze klienta (kontakt bezpośredni, obsługa telefoniczna, mail)

• łatwości w budowaniu relacji z Klientami

• znajomości rynku

• umiejętności pracy pod presją czasu i w szalonym zespole

• umiejętności tworzenia prezentacji, ofert reklamowych

• dobrej organizacji pracy i czasu, zaangażowania

Prezentacja firmy

szczegóły: www.advertigo.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management