Specjalista ds. sprzedaży reklam (strony www/gazeta)

My Booking s.c.

Skała, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży internetowej poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży reklam odpowiedzialnego za:

  • aktywne i samodzielne pozyskiwanie klientów (sprzedaż powierzchni reklamowej na stronach internetowych i w gazecie)
  • sporządzanie ofert i wycen
  • prezentowanie produktów i usług
  • podpisywanie umów z klientami

Oferujemy

  • wysokie zarobki i atrakcyjne warunki - prowizję, premię i dodatki
  • czytelny i atrakcyjny system prowizyjny
  • wsparcie w całym okresie współpracy
  • narzędzia potrzebne do pracy
  • miejsce pracy: Skała lub zdalnie

Wymagania

  • doświadczenie w dziale sprzedaży/na stanowisku handlowca
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • kultura osobistej, komunikatywność i pewność siebie
  • orientacji na wynik i wytrwałości w dążeniu do celu
  • możliwa współpraca także z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą

Prezentacja firmy

Portal rezerwacyjny oferujący noclegi na całym świecie.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce