Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Tradycyjnych

Klient infoPraca.pl

Kielce, Katowice, Kraków, Bielsko-Biała, Wrocław, dolnośląskie

Jedna z największych i najprężniej działających korporacji finansowych o ogólnoświatowym zasięgu, w związku z rozwojem i poszerzaniem sieci Sprzedaży w Polsce, chętnie rozpocznie współpracę z doświadczonymi i zdecydowanymi na sukces pracownikami.

Obecnie do naszej struktury poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Kielce, Katowice, Kraków, Bielsko-Biała, Wrocław

Nr ref.: SSPT/09/2015

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa klientów z sektora Business to Consumer,
  • przygotowywanie kalkulacji i ofert oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji,
  • inicjowanie i kształtowanie długofalowych relacji z klientami,
  • realizacja ustalonych KPI’s procesu sprzedaży.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z kontaktem z klientami,
  • umiejętność pracy z systemami CRM (dodatkowym atutem będzie znajomość systemu Salesforce),
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i efektywnego komunikowania się,
  • kreatywność i innowacyjne podejście do realizacji zadań,
  • wytrwałość i konsekwencja w realizacji zleconych projektów.

Zapewniamy:

  • komfortowe warunki współpracy,
  • nowoczesne biuro i narzędzia pracy,
  • jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery,
  • pracę z innowacyjnym systemem CRM-owym,
  • bogatą paletę benefitów wynikających ze ścieżki kariery.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji, bardzo prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.