Specjalista ds. Sprzedaży / Pracownik Salonu Jubilerskiego

F.P.H.U. Kolber

Pabianice, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma Jubilerska "Koliber", powstała w 1979 roku, sprecjalizująca się w produkcji detalicznej i hurtowej biżuterii złotej, poszukuje do jednego ze swoich salonów pracownika na stanowisku:

Miejsce pracy: Pabianice, ul. Św. Jana 1

Zadania

· aktywna sprzedaż i obsługa klienta (obszar detaliczny oraz hurtowy);

· dbanie o estetykę i wygląd salonu zgodnie ze standardami Firmy;

· obsługa procesu reklamacji;

· przygotowanie ofert dla klientów, współtworzenie materiałów promocyjnych (katalogi, cenniki itp.);

· udział w tragach i eventach branżowych (np. targi ślubne, targi mody);

· przyjmowanie dostaw towaru, kontrola jakości przyjmowanych dostaw.

Wymagania

· minimum 2-letnie doświadczenia w sprzedaży produktów ekskluzywnych (np. wyspecjalizowane produkty dermatologiczne, kosmetyki, okulary, galanteria); doświadczenie w pracy w branży jubilerskiej będzie dodatkowym atutem;

· znajomość aktualnych trendów w modzie;

· wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym: komunikatywność, umiejętność radzenia sobie ze zróżnicowanymi typami klientów, nastawienie na współpracę;

· wysoka kultura osobista, dobra prezencja i miła aparycja;

· wykształcenie min. średnie;

· znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

· umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, Internet), znajomość obsługi kasy fiskalnej;

Oferujemy:

· umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia;

· ciekawą pracę w środowisku dóbr luksusowych;

· motywacyjny system wynagrodzeń;

· możliwości rozwoju indywidualnego (udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, Listu Motywacyjnego oraz Dossier opisującego doświadczenia sprzedażowe wraz z wyszczególnionymi miejscami prac, zakresem odpowiedzialności oraz osiągnięciami do dnia 06.07.2014 r.

Prezentacja firmy

Firma Jubilerska Koliber, powstała w 1979 roku, specjalizująca s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie