Specjalista ds. sprzedaży - doradca techniczny - praca w biurze

PROTEKT

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

PROTEKT

Producent sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości, poszukuje na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

WYMAGANIA:

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • wykształcenie min. średnie (mile widziana specjalizacja techniczna)
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z obsługą klienta
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • nastawienie na wynik i realizację celów
  • umiejętność prowadzenia prezentacji
  • obsługa MS Office
  • prawo jazdy kat. B

OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • realizację polityki handlowej i promocyjnej firmy
  • utrzymywanie kontaktów B2B
  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami
  • wprowadzanie i prezentację nowych produktów

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • cykl szkoleń, w tym szkolenia techniczne
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

PROTEKT Grzegorz Łaszkiewicz - producent sprzętu chroniącego prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa