Specjalista ds. Sprzedaży Pożyczek Gotówkowych

Cursor S.A.

Łódź,Warszawa,Katowice, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży, marketingu i logistyki. Współpracujemy z największymi międzynarodowymi koncernami oraz firmami polskimi. W związku ze współpracą z jednym z największych Banków w Polsce zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży pożyczki gotówkowej

nr ref: sspg_łódź/2016

Jeśli:

  • szukasz innowacji
  • jesteś nastawiony na cel i ciągły rozwój
  • jesteś osobą komunikatywną i cenisz pracę zespołową
  • lubisz rozmawiać z ludźmi i nie jest Ci obca ciężka praca pełna wyzwań

Mamy dla Ciebie propozycję pracy!

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • nawiązywanie telefonicznego kontaktu z obecnymi klientami Banku
  • telefoniczna sprzedaż produktów kredytowych
  • realizacja planów oraz celów sprzedażowych
  • profesjonalna obsługa klientów zgodnie z wymaganiami Banku

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • trzy miesięczny okres wdrożeniowy uwzględniający szkolenie produktowe i sprzedażowe
  • wysokie zarobki: konkurencyjna podstawa oraz premie uzależnione od wyników sprzedażowych
  • pracę w jednej z największych międzynarodowych grup finansowych
  • przyjazną i inspirującą atmosferę
  • pakiet prywatnej opieki zdrowotnej
  • możliwość rozwoju

Szukamy pracowników, którzy wspólnie z nami chcą odnosić sukcesy, dlatego możesz być pewny, że dokładnie przyjrzymy się Twojej kandydaturze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Jesteśmy ekspertami z obszaru wsparcia procesów sprzedaży i logis... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Finanse