Specjalista ds. Sprzedaży Powierzchni Reklamowych

Geoplan Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: Geoplan Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Marketing / PR / Social Media

Wydawnictwo Kartograficzno-Reklamowe GEOPLAN

Geoplan działa na rynku polskim od 2000 roku jako filia znanego i cenionego od ponad 60 lat niemieckiego wydawnictwa Staedte-Verlag GMbH. Przedmiotem działalności spółki jest świadczenie usług wydawniczych, kartograficznych i reklamowych.

W związku z systematycznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy na terenie Państwa województwa osób do pracy na stanowisku:

Jeżeli potrafisz łatwo nawiązywać kontakty i ciężko pracować, jesteś prawdziwym handlowcem, cechuje Cię upór w dążeniu do celu, masz doświadczenie w kontaktach z biznesem i chcesz zarabiać na miarę własnych potrzeb, wyślij do nas swoje CV ze zdjęciem!

Wymagania:

  • umiejętność pozyskiwania klientów, prowadzenia rozmów handlowych oraz utrzymywania profesjonalnych kontaktów biznesowych,
  • doświadczenie w pracy B2B,
  • gotowość do pracy również poza miejscem zamieszkania,
  • prowadzenie lub gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • własny samochód, telefon i stały dostęp do Internetu,

Obowiązki:

  • sprzedaż powierzchni reklamowych na produktach oferowanych przez Geoplan oraz dalsze rozbudowywanie struktury sprzedaży,
  • nawiązywanie oraz utrzymywanie profesjonalnych kontaktów handlowych z klientami firmy,
  • stała współpraca z działem obsługi klienta,
  • raportowanie wyników do kierownictwa Geoplan,
  • prowadzenie rozmów handlowych

Oferujemy:

  • współpracę z międzynarodową, dynamiczną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samodzielność oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów zawodowych,
  • profesjonalne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń prowizyjnych,
  • sprzedaż produktu znanego w całej Europie,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • samodzielne kształtowanie czasu pracy.