Specjalista ds sprzedaży powierzchni reklamowej - Wrocław, Legnica, Wałbrzych

INFO-MAX

Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
aktywne pozyskiwanie klientów w zakresie druku materiałów reklamowych, doradztwo w zakresie rozwiązań reklamowych oraz sprzedaż modułów reklamowych w informacyjnym serwisie internetowym

Do powierzonych obowiązków należeć będzie:
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
- nawiązywanie trwałych relacji z Klientami
- przygotowywanie i prezentacja ofert w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby Klienta
- telefoniczna i internetowa sprzedaż usług oferowanych przez firmę

Kandydatom oferujemy:
- profesjonalne szkolenie
- wsparcie techniczne i merytoryczne dla nowych pracowników
- bardzo dobre wynagrodzenie uzależnione od wyników ( w systemie prowizyjnym)
- rozbudowany system motywacyjny
- pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz partnerskiej atmosferze

Wymagania

- łatwość wypowiedzi i prowadzenia rozmów telefonicznych
- umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów
- umiejętność obsługi internetu oraz środowiska Microsoft Office
- silna motywacja, zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Prezentacja firmy

Biuro Nieruchomości

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
prowizja
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja