Specjalista ds. sprzedaży pasz (bydło)

Trenkwalder

Warszawa, zagranica

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Miejsce pracy: do uzgodnienia, teren operacyjny w pobliżu miejsca zamieszkania.

Obowiązki:
  • podejmowanie aktywności sprzedażowych poprzez kontakt bezpośredni i telefoniczny z obecnymi i potencjalnymi klientami firmy na podległym regionie operacyjnym,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz kompleksowe wsparcie klientów w zakresie doradztwa żywieniowego dla wybranych kategorii zwierząt (m.in. bydło i/lub trzoda chlewna),
  • realizacja założonych na dany okres planów sprzedażowych i proaktywne podejście do rozwoju przydzielonego regionu sprzedaży,
  • przygotowanie ofert handlowych dotyczących współpracy z hodowlami i placówkami gospodarskimi, negocjowanie z klientami, przygotowywanie dokumentacji oraz inne pracy handlowo-administracyjne zlecone przez przełożonego.

Wymagania:
  • wiedza teoretyczna związana z zasadami prawidłowego żywienia zwierząt gospodarskich oraz umiejętność układania dawek żywieniowych z uwzględnieniem rodzaju tuczu oraz etapów wzrostu zwierząt,
  • wykształcenie o profilu zootechnicznym i/lub weterynaryjnym to warunek konieczny,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego i/lub pokrewnym związanym z obsługą Klienta (mile widziane w firmie o profilu zootechnicznym),
  • atutem będzie doświadczenie w zakresie podejmowania aktywności handlowych na podległym terenie i/lub obsłudze klientów (kontakt telefoniczny i bezpośredni),
  • motywacja do rozwoju w branży zootechnicznej oraz doradztwie żywieniowym hodowcom oraz chęć do uczestnictwa w szkoleniach branżowych i produktowych w celu stałego podnoszenia swojej wiedzy i umiejętności,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania, terminowość, komunikatywność.

Oferujemy:
  • pracę w miłej atmosferze w gronie specjalistów - zootechników z branży, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i etapowo wdrożą na stanowisko pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę na pełen etat (długofalowa współpraca),
  • miejsce pracy: woj. podlaskie lub w. mazowieckie lub wielkopolskie - do 100 km od miejsca zamieszkania,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy wspierający aktywność sprzedażową,
  • kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy, wsparcie kolegów w realizacji codziennych zadań oraz niezbędne narzędzia pracy m.in. telefon, komputer oraz samochód służbowy, który będzie mógł być wykorzystywany do celów prywatnych,
  • firma wspiera swoich pracowników w ich drodze zawodowej dając im możliwości rozwoju podczas szkoleń produktowych, branżowych oraz interpersonalnych,
  • ciekawy pakiet bonusów socjalnych m.in. prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.