Specjalista ds. Sprzedaży Partnerskiej/ Partner Account Specialist

IBSS BIOMED S.A.

Kraków, małopolskie

Od: IBSS BIOMED S.A.
Miejsce pracy: Kraków

Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED Spółka Akcyjna

Ekspert w dziedzinie szczepionek i probiotyków.

Jesteśmy polską firma biotechnologiczną, działającą nieprzerwanie od 1945r. Cechują nas rozwiązania oparte na wiedzy i nowatorskie pomysły, których wynikiem są innowacyjne, oryginalne, opatentowane produkty, sprzedawane w ponad dwudziestu krajach.

Obecnie do współpracy poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Nr ref. SSP/03/2017

OPIS STANOWISKA:

  • Rozwój istniejącej sieci sprzedaży Partnerów Spółki poza granicami Polski
  • Odpowiedzialność za realizację sprzedaży produktów oferowanych przez Spółkę poprzez pośredni kanał sprzedaży (Partnerzy);
  • Operacyjne zarządzanie siecią Partnerów;
  • Realizacja i monitoring planu sprzedaży;
  • Monitorowanie i raportowanie efektów pracy;
  • Rozwijanie narzędzi marketingowych wspierających efektywną pracę Partnerów;
  • Dbałość o utrzymanie wysokich standardów sprzedaży oferowanych przez Spółkę produktów.

PROFIL KANDYDATA:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży
  • Bardzo dobry język angielski w mowie i piśmie;
  • Doskonała umiejętność planowania pracy i ustalania priorytetów;
  • Komunikatywność, proaktywność, kreatywność w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność i odpowiedzialność

OFERUJEMY:

  • Współpraca w oparciu o kontrakt B2B/umowa zlecenia
  • Możliwość szybkiego rozwoju i samorealizacji w firmie farmaceutycznej
  • Przyjazne środowisko pracy w miłym i zgranym zespole;
  • Pracę w stabilnej firmie;
  • Współtworzenie firmy silnie skoncentrowanej na rozwój;
  • Pakiet niezbędnych narzędzi służbowych.