Specjalista ds. sprzedaży oświetlenia LED Kraków

Art Neon Lighting Sp. z o. o. Spółka Jawna

Kraków, 30-442, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Art Neon Lighting
Lider branży oświetlenia LED, poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży oświetlenia LED

Miejsce pracy: Kraków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:
- obsługę klientów
- zapewnianie wsparcia i doradztwa technicznego klientom odwiedzającym sklep,
- dbanie o stany magazynowe oraz czystość miejsca pracy,
- aktywną sprzedaż produktów oraz tworzenie wycen, kalkulacji,
- dbanie o prawidłową ekspozycję towarów,

Oferujemy kandydatom:
- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat,
- ciekawą i pełną wyzwań pracę,
- możliwość ciągłego rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, wiedzy
- szkolenia z zakresu branży oświetleniowej i technologii LED,
- bardzo dobrą atmosferę pracy.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- wykształcenie minimum średnie o profilu elektrotechnicznym lub pochodne
- doświadczenie w handlu bezpośrednim,
- wiedza merytoryczna na temat produktu elektrotechnicznego
- mile widziana znajomość programu CDN Optima
- odpowiedzialność, samodzielność, dynamizm w działaniu
- prawo jazdy kat.B,
- znajomość j.angielskiego pozwalająca na swobodna komunikację

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z osobami spełniającymi podane wymagania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Firma Art Neon Lighting działa na rynku oświetlenia od 1999 roku,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie