Specjalista ds. Sprzedaży – oprogramowanie mobilne

POSbistro Sp. z o.o.

Warszawa; Katowice; Kraków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy młodą, dynamiczną i bardzo szybko rozwijającą się firmą. Naszym głównym produktem jest pierwsze na rynku, w pełni mobilne oprogramowanie dla gastronomii działające na tabletach.

Jeżeli masz doświadczenie w pracy z klientem w branży gastronomicznej lub detalicznej, znasz technologie mobilne i masz z nimi styczność na co dzień, jesteś osobą komunikatywną i otwartą na nowe wyzwania - to właśnie Ciebie szukamy!

POSbistro Sp. z o.o. poszukuje pracownika do wsparcia Działu Sprzedaży na stanowisku:

Twoim zadaniem będzie :

  • prezentacja produktu POSBISTRO właścicielom i menagerom
  • pozyskiwanie nowych Klientów z branży gastronomicznej i rozwój sprzedaży
  • umawianie wizyt handlowych
  • zawieranie umów z Klientami
  • raportowanie wyników pracy

Wymagania :

  • umiejętność kształtowania długotrwałych relacji z Klientem oraz budowanie wizerunku firmy na rynku
  • determinacja w realizacji celów sprzedażowych
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne
  • silna motywacja do pracy zorientowana na sukces, kreatywność
  • wysoka kultura osobista
  • dodatkowym atutem będzie znajomość rynku gastronomicznego

Oferujemy :

  • umowę o pracę, fakturę VAT lub inną formę współpracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (pensja stała oraz system prowizyjny)
  • pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku w stałych godzinach
  • narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • profesjonalne wdrożenie do pracy, szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • bazę potencjalnych Partnerów Biznesowych
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • miłą i twórczą atmosferę pracy
  • ciągły kontakt z najnowszymi technologiami

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą, dynamiczną i bardzo szybko rozwijającą się firmą.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca IT - Sprzedaż