Specjalista ds. sprzedaży opakowań

F.H.P. PAK Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

F.H.P PAK Sp. z o.o.ul. Chrobrego 117, Toruń

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko

Specjalisty ds. sprzedaży opakowań.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna

  • za sprzedaż produktów i usług firmy,
  • aktywne pozyskiwać nowych klientów oraz rozwijanie i utrzymanie z nimi relacje, identyfikowanie potencjalnych klientów i spotkania z nimi,
  • rozpoznawanie potrzeb oraz doradztwo techniczne,
  • prowadzenie negocjacji handlowych, realizacja i raportowanie założonych planów sprzedażowych.

Firma zapewnia:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (m.in. samochód służbowy)
  • pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazne środowisko pracy

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • min. 2-3 letnie doświadczenie w pozyskiwaniu i rozwijaniu klientów w branży technicznej
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania stałych relacji biznesowych
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność do częstych wyjazdów
  • wysoką motywację i samodzielność w działaniu
  • doskonałą organizację pracy własnej, samodzielność, umiejętności sprzedażowe oraz kreatywność w pozyskiwaniu Klienta

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail podany w ogłoszeniu

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informujmy, iż

-administratorem Pani/Pana danych osobowych jest F.H.P PAK Sp z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Chrobrego 117. Przedstawicielem administratora do kontaktu w zakresie rekrutacji jest Specjalista ds. HR, dane kontaktowe w ogłoszeniu

- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 221 Kodeksu pracy, w zakresie danych wykraczających poza ten zakres dane będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W przypadku ubiegania się o zatrudnienie na innej podstawie niż umowa o pracę, podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest Pani/Pana zgoda (art. 6 ust. 1 lit a) RODO);

- Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;

- Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez 2 lat od wysłania aplikacji,

- posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem;

- ma Pani/Pan prawo również do wniesienia skargi do organu nadzoru, w przypadku uznania, iż przetwarzanie Pani/Pana danych narusza zasady RODO;

- podanie danych osobowych jest warunkiem udziału w rekrutacji. Możliwość żądania przez pracodawcę podania danych osobowych kandydata do pracy wynika z art. 221 Kodeksu pracy, w zakresie wykraczającym ponad ten zakres ma Pani/Pan dowolność podania Nam swoich danych, a udzieloną zgodę można cofnąć w każdym momencie. Brak podania przez Panią/Pana danych osobowych uniemożliwia jednak udział w rekrutacji. Cofnięcie zgody w zakresie przetwarzania opartego na zgodzie pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.

Prezentacja firmy

Firma PAK Sp. z o.o. to nowocześnie zorganizowana drukarn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inżynieria